15 września - sobota

I. Warsztaty konstruktorskie (stoisko 83, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.)

godz. 11:00-18:00 – "Budki lęgowe dla ptaków"

II. Zabawy ekologiczne (stoisko 74, Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.)

godz. 11:00-18:00 – "Bajkowe animacje"

III. Warsztaty edukacyjne (stoisko 82, Zarząd Transportu Miejskiego)

godz. 11:00-18:00 – "Gry i puzzle komunikacyjno-ekologiczne"

IV. Warsztaty kulinarne (stoisko 69, Fundacja Szczęśliwi Bez Cukru)

godz. 13:00-17:00 - "Bezcukrowe smakołyki"

V. Warsztaty mikroskopowe (stoisko 80, Fundacja Ekotrend)

godz. 12:30-15:00 – "Biowskaźnikowe mchy i porosty"

godz. 15:30-18:00 – "Projektoidy i projekty miejskie"

VI. Warsztaty doświadczalne (stoisko 79, Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej)

godz. 11:00-18:00 – "Niewidzialny świat – zanieczyszczenia"

godz. 11:00-18:00 – "Niewidzialne siły – reakcje chemiczne jak je dostrzec?"

VII. Warsztaty architektoniczne (stoisko 73, Stowarzyszenie Masław / Tu było, tu stało)

godz. 12:30-16:00 – "Warszawa w ruchu"

VIII. Eksperymenty naukowe (stoisko 78, Logic Gate Sp. z o.o.)

godz. 11:00-18:00 – "Papier czerpany, slime i dobra energia"

IX. Warsztaty ratownicze (stoisko 76, Twój Ratownik)

godz. 11:00-18:00 – "Bezpieczeństwo w mieście"

X. Pokaz instalacji OZE (stoisko 77, Politechnika Warszawska)

godz. 11:00-19:00 – "Zrównoważona energia"

XI. Warsztaty artystyczno-plastyczne (przy hali, namiot Animacyjkowo)

godz. 11:00-13:00 – "Malowane talerze"

godz. 13:30-17:30 – "Edukacyjne sortowniki"

 

 

16 września - niedziela

I. Warsztaty konstruktorskie (stoisko 83, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.)

godz. 11:00-18:00 – "Budki lęgowe dla ptaków"

II. Zabawy ekologiczne (stoisko 74, Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.)

godz. 11:00-18:00 – "Bajkowe animacje"

III. Warsztaty edukacyjne (stoisko 82, Zarząd Transportu Miejskiego)

godz. 11:00-18:00 – "Gry i puzzle komunikacyjno-ekologiczne"

IV. Warsztaty ogrodnicze (stoisko 77)

godz. 11:00-12:30 – "Owadzie biżu", Fundacja Ekotrend

godz. 13:00-14:00 – "Las w słoikach", EkoEdu (gr. 1)

godz. 14:00-15:00 – "Las w słoikach", EkoEdu (gr. 2)

godz. 15:30-18:00 – "Samonawadniające się doniczki", Organiczni

V. Warsztaty mikroskopowe (stoisko 80, Fundacja Ekotrend)

godz. 11:00-15:00 – "Łąka pod lupą"

godz. 15:30-18:00 – "Projektoidy i projekty użytkowe"

VI. Warsztaty doświadczalne (stoisko 79, Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej)

godz. 11:00-18:00 – „Niewidzialne siły – poczuj energię”

godz. 11:00-18:00 – „Niewidzialny świat – duże rzeczy, jeszcze większe”

VII. Eksperymenty naukowe (stoisko 78, Logic Gate Sp. z o.o.)

godz. 11:00-18:00 – "Sekrety zwierząt, slime i dobra energia"

VIII. Warsztaty ratownicze (stoisko 76, Twój Ratownik)

godz. 11:00-18:00 – "Bezpieczeństwo w mieście"

IX. Akcja społeczna (stoisko 69, Porady Roślinne)

godz. 11:00-19:00 – "Wymiennik roślin"

X. Warsztaty artystyczno-plastyczne (przy hali, namiot Animacyjkowo)

godz. 11:00-14:00 – "Ogródki warzywne"

godz. 14:30-17:00 – "Pomysłowe doniczki"

XII. Gra terenowa (przy hali, namiot Fundacja Ekotrend)

godz. 12:00-16:00 – "Poznajcie świat pszczół"