Nasze działania wspierają Patroni Medialni:

Sieć ekranów LCD w autobusach MZA. System  UrbanINFO.tV składa się z ekranów zainstalowanych w 686 autobusach. Wszystkich moniotrów jest 2846.

Portal, który dostarcza lokalne wiadomości, w tym także ekonomiczne, kulturalne oraz sportowe. Poleca co warto zobaczyć, radzi, wyjaśnia, sugeruje. 

Domo+ to pierwszy i jedyny polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów. Przybliża piękno przedmiotów użytkowych i pokazuje, że otoczenie ma znaczenie. Domo+ jest mocno zaangażowane w promocję polskiego designu.

waw4free to jeden z największych serwisówch poświęcony bezpłatnym wydarzeniom organizowanym na terenie Warszawy. Informacje o koncertach, pokazach, spektaklach, wystawach, targach, spacerach i wielu innych możliwościach spędzenia wolnego czasu w stolicy

FORUM ELEKTROMOBILNOŚCI wspiera rozwój elektromobilności poprzez tworzenie płaszczyzny wymiany wiedzy i informacji dotyczącej pojazdów elektrycznych, infrastruktury ładowania oraz rozwiązań prawnych, informatycznych i społecznościowych dotyczących tej branży.

FEM dostarcza codzienne informacje pokazujące rynek elektromobilności oraz zaawansowaną wiedzę techniczną. FEM akceleruje przepływ pomysłów i rozwiązań pomiędzy działającymi na rynku elektromobilności podmiotami, współpracując z firmami (dostawcami technologii), instytutami i ośrodkami naukowymi (dostawcami wiedzy i know-how), instytucjami administracji publicznej (decydentami), targami (organizatorami eventów), klastrami oraz mediami. Nasze główne aktywności to organizacja wystaw, eventów i konferencji, działalność publicystyczna w mediach elektronicznych i drukowanych oraz wspieranie B2B w sferze elektromobilności.

Ulicaekologiczna.pl powstała z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea życia w zdrowiu i zgodzie z naturą. Pokazuje, że ekologia w wielkim mieście jest możliwa, a swoje życie (i życie innych) można uczynić lepszym, nawet jeśli nie należy się do wielkich organizacji proekologicznych. 

Nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.

REO

REO to portal o nowoczesności, o świadomym byciu, o tym, w jakim świecie żyjemy, a w jakim chcielibyśmy żyć. Nie moralizujemy, nie wciągamy w dyskusje polityczne, za to proponujemy – tematy, pytania i odpowiedzi.