Ekokreatywną Warszawę wspierają Partnerzy:

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste działa na rzecz zmiany świadomości społecznej dotyczącej zasobów, zapobiegając powstawaniu odpadów u źródła, promując bezodpadowy styl życia oraz zmianę wzorców produkcji i konsumpcji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Naszym klientom gwarantujemy działania w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych, w dbałości o środowisko naturalne. Posiadamy decyzje zezwalające na odbiór odpadów komunalnych, innych niż niebezpieczne oraz niebezpiecznych. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest ekologiczne podejście do odbieranych odpadów poprzez ich zaawansowaną segregację oraz przekazanie do ponownego przetworzenia.

EPSON to globalny lider w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Ważnym założeniem w strategii rozwoju firmy jest "Wizja środowiskowa 2050"​. Jej celem jest zmniejszenie do 2050 r. o 90% śladu węglowego związanego z produktami Epson na każdym etapie ich życia. Tworzone przez Epson produkty to m.in. atramentowe urządzenia wielofunkcyjne, które dzięki technologii druku piezoelektrycznego, zapewniają świetną jakość wydruków przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej oraz mniejszej potrzebie konserwacji i serwisu, co przekłada się na oszczędności i ekologiczne działanie. Produktami firmy są również projektory (w tym interaktywne) wyświetlające obraz w opracowanej przez Epson technologii 3LCD, która jest przyjazna dla oczu widza, zapewniając równe natężenie światła kolorowego i białego, dzięki czemu obraz jest realistyczny, oddając wiernie rzeczywiste barwy.

ART MARKET POLAND Concept Store to przestrzeń skupiająca polskich projektantów i twórców handmade. Poza częścią „handlową” na tyłach sklepu znajdują się pracownie artystyczne. 

Ediko Sp. z o.o. to polska firma świadcząca kompleksowe usługi
zarządzania środowiskiem druku dla biznesu (eng. Manage Print
Services). Wysoka jakość serwisu drukarek to przede wszystkim efekt
doświadczenia, pozyskiwanego już od ponad 20 lat. Oczekiwania
klientów były dla Ediko inspiracją do stworzenia MPS Satellite -
autorskiego systemu monitorującego urządzenia drukujące. W swojej
ofercie firma posiada kompleksowe rozwiązania informatyczne dopasowane
indywidualnie do każdego klienta.​

Brother to japońska firma posiadająca ponad 100-letnią historię. 

Brother jest obecnie niekwestionowanym liderem w produkcji nowoczesnych maszyn do szycia domowego użytku oraz hafciarek. Brother jest również  wiodącą marką na rynkach Europy Zachodniej z w segmencie laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i laserowych drukarek monochromatycznych. W latach osiemdziesiątych Brother rozpoczął sprzedaż na rynkach Europy Wschodniej, w tym w Polsce.

Szkoła szycia, grupa zainteresowań, strona dla wszystkich osób, które pasjonują się szyciem, niezależnie od tego, z jakiej części świata pochodzą.

„TwójRatownik.pl” został założony w 2014 roku przez młodych, kreatywnych ludzi, których celem jest promowanie działań na rzecz ochrony zdrowia. Stanowimy zgrany zespół, którego podstawą jest zaufanie wobec siebie.

W skład firmy wchodzą: ratownicy medyczni, fizjoterapeuci, instruktorzy pływania, instruktorzy pierwszej pomocy oraz ratownicy WOPR.

Zioła na bazie miłosci do kuchni.

Dodając do potraw świeże zioła nie tylko podkreślamy ich smak i wzbogacamy aromat, ale również podnosimy zdrowotne walory przyrządzanych posiłków. Kompletując swoje ulubione gatunki we własnej kuchni warto bliżej przyjrzeć się ich zastosowaniu czy leczniczym właściwościom.